LP07-00519

LP07-00519

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036693527
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • Zbritje 35%

    3.90€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 6.00€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 5W
Ngjyra: 4200K dhe RGB
Fuçia ndriçimit: 400lm
Modeli: rrethor
Përmasat: 105mmx38mm
Volt: 220-240V
Garancion: 2 vite
Panelet LED janë ndriçues, të cilë tgjejnë përdorim të madhë në ambinete të mbrendshme. Si produkt LED, kursejnë energji deri në 80% , rangohen në kategorinë e klasit të parë A. Zakonisht përdoren në shtëpi, restorante, hotele…

Shkruaj koment

    1           5
Captcha