LT01-01

LT01-01

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036619671
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • 19.90€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Kompleto ndriçuesin, shto edhe poçin këtu


Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 1x60W
Fyti: E27
Volt: 220-240V
Përmasat: 600mmx300mm
Kontroller: Jo
Dimmable : Jo
Materiali: alumin dhe litar
Ngjyrë: e zezë dhe bezhë
Garancioni: 5 vite
LAMBARIO me linjën klasike të ndriçuesve sjellë edhe ndjenjë jo vetëm dritë. Jepi nuancat e perfeksionit ambientit tënd. Llojllojshmëri për çdo shije, stil, dhe ambient.
!!! Vini re ndriçuesi nuk posedon poçin, ju duhet të shtoni edhe poçin.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha