LT01-05

LT01-05

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036619718
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • 199.00€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Kompleto ndriçuesin, shto edhe poçin këtu


Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 4x60W
Fyti: E27
Volt: 220-240V
Përmasat: 900mmx770mm
Kontroller: Jo
Dimmable : Jo
Materiali: alumin dhe xham
Ngjyrë: e zezë dhe transparent
Garancioni: 5 vite
LAMBARIO me linjën klasike të ndriçuesve sjellë edhe ndjenjë jo vetëm dritë. Jepi nuancat e perfeksionit ambientit tënd. Llojllojshmëri për çdo shije, stil, dhe ambient.
!!! Vini re ndriçuesi nuk posedon poçin, ju duhet të shtoni edhe poçin.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha