LT01-15

LT01-15

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036619817
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • Zbritje 28%

    115.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 159.00€

Shiko të gjitha specifikat

Kompleto ndriçuesin, shto edhe poçin këtu


Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 4x60W
Fyti: E27
Volt: 220-240V
Përmasat: 800mmx400mm
Kontroller: Jo
Dimmable : Jo
Materiali: alumin,litar dhe xham
Ngjyrë: e zezë dhe transparent
Garancioni: 5 vite
LAMBARIO me linjën klasike të ndriçuesve sjellë edhe ndjenjë jo vetëm dritë. Jepi nuancat e perfeksionit ambientit tënd. Llojllojshmëri për çdo shije, stil, dhe ambient.
!!! Vini re ndriçuesi nuk posedon poçin, ju duhet të shtoni edhe poçin.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha