LT01-27

LT01-27

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036619930
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 56%

    7.90€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 17.90€

Shiko të gjitha specifikat

Kompleto ndriçuesin, shto edhe poçin këtu


Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Kapele (kokë)
Watt: 1x60W
Fyti: E27
Mteriali: shtof
Ngjyra: e hirtë e errët
Garancioni: 5 vite
LAMBARIO gjithmonë sjellë shumë delikatesë dhe finesë ne gamën e gjerë të ndriçimit. Kësaj radhe mund të krijosh vetë ndriçuesin e tokës me ngjyrat sipas shijes tënde.
!!! Vini re ndriçuesi nuk posedon poçin, ju duhet të shtoni edhe poçin.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha