LT05-00630

LT05-00630

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036610609
Disponueshmëria:Në Stok
  • 9.80€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 18w
Ngjyra: 6400K
Fuqia ndriçimit: 1800lm (100lm/w)
Përmasat: 600mmx66mmx58mm
Volt: 185-265V
Shkalla mbrojtëse: 65 IP
Materiali: termoplastikë dhe alumin
Ngjyrë: e bardhë dhe e hirtë
Garancion: 3 vite
Ndriçuesit LAMBARIO LED rezistentë ndaj ujit, gjejnë përdorim të madh në ambiente të hapura me lagështi. Me mundësi lidhjeje njëra pas tjetrës. Kryesisht përdoren në mure ose tavane nëpër parkingje nëntokësore, në fabrika apo industri. Të lehta ne montim, me dizajn estetik. Si produkt LED, kursejnë energji deri në 80% , rangohen në kategorinë e klasit të parë A .

Shkruaj koment

    1           5
Captcha