LT33-09122

LT33-09122

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036610975
Disponueshmëria:Në Stok
Montim Falas

Shiko të gjitha specifikatShpërndaje:
Watt: 200W
Ngjyra: 4000K
Fuqia ndriçimit: 30000lm
Përmasat: 755mmx288mmx137mm/ø42-60
Volt: 85-265V
Shkalla mbrojtëse: 65 IP
Materiali: Alumin dhe xham
Ngjyrë: e hirtë
Garancion: 5 vite
Ndriçuesit rrugor LED LAMBARIO, rezistentë ndaj ujit, gjejnë përdorim të madh në ambiente të hapura me lagështi. Kryesisht përdoren autostrada, rrugë magjistrale, rrugë te ndryshme, nëpër parkingje, në oborre, salla sportive, fusha futbolli. Duke pasur parasysh kualitetin e lartë, këta ndriçues janë bërë pjesë e pandashme e projekteve të mëdha për ndriçim rrugor. Të lehta ne montim, me dizajn estetik.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha