LT33-09422

LT33-09422

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036698027
Disponueshmëria:Në Stok
Montim Falas

Shiko të gjitha specifikatShpërndaje:
Watt: 90W
Ngjyra: 5000K
Fuqia ndriçimit: 10800lm (120lm/w)
Përmasat: 450mmx500mm/ø40-60
Volt: 85-265V
Shkalla mbrojtëse: 65 IP
Materiali: Alumin dhe xham
Ngjyrë: metalike
Garancion: 3 vite
Ndriçuesit rrugor LED LAMBARIO, rezistentë ndaj ujit, gjejnë përdorim të madh në ambiente të hapura me lagështi. Kryesisht përdoren rrugë lokale, nëpër parkingje, në oborre, nëpër parqe, kopshte ... Të lehta në montim, me dizajn estetik dhe unik.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha