LT40-09132

LT40-09132

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036695408
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 35%

    29.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 44.60€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 100W
Ngjyra: 6000K
Fuçia ndriçimit: 9000lm
Përmasat: 220mmx460mmxø60
Volt: 220-240V
Shkalla mbrojtëse: 65 IP
Materiali: xham dhe alumin
Ngjyrë: e hirtë
Garancion: 2 vite
Ndriçuesit rrugor LED LAMBARIO, rezistentë ndaj ujit, gjejnë përdorim të madhë në ambinete të hapura me lagështi. Kryesisht përdoren autostrada, rrugë magjistrale, rrugë te ndryshme, nëper parkingje, në oborre, salla sportive, fusha futbolli. Duke pasur parasysh kualitetin e lartë, këta ndriçues janë bërë pjesë e pandashme e projekteve të mëdha për ndriçim rrugor. Të lehta ne montim, me dizajn estetik.
Si produkt LED, kursejnë energji deri në 80% , rangohen në kategorinë e klasit të parë A.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha