LT47-05022

LT47-05022

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036697952
Disponueshmëria:Në Stok
Montim Falas

Shiko të gjitha specifikatShpërndaje:
Watt: 50W
Ngjyra: 4500K
Fuqia ndriçimit: 4500lm
Përmasat: 263mmx46mmx124.6
Volt: 185-265V
Shkalla mbrojtëse: 65 IP
Materiali: alumin dhe xham
Ngjyrë: Bardhe
Garancion: 2 vite
Ndriçuesit LED LAMBARIO, rezistentë ndaj ujit, gjejnë përdorim të madh në ambiente të hapura me lagështi. Kryesisht përdoren në hapësira me tavane të larta si depo, fabrika, industri... Duke pasur parasysh kualitetin e lartë, këta ndriçues janë bërë pjesë e pandashme e projekteve të mëdha për ndriçim profesional industrial. Të lehta në montim, me dizajn estetik.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha