LT47-09622

LT47-09622

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036697983
Disponueshmëria:Në Stok
Montim Falas

Shiko të gjitha specifikatShpërndaje:
Watt: 200W
Ngjyra: 4500K
Fuqia ndriçimit: 18000lm
Përmasat: 1030mmx46mmx124.6
Volt: 185-265V
Shkalla mbrojtëse: 65 IP
Materiali: alumin dhe xham
Ngjyrë: Bardhe
Garancion: 2 vite
Ndriçuesit LED LAMBARIO, rezistentë ndaj ujit, gjejnë përdorim të madh në ambiente të hapura me lagështi. Kryesisht përdoren në hapësira me tavane të larta si depo, fabrika, industri... Duke pasur parasysh kualitetin e lartë, këta ndriçues janë bërë pjesë e pandashme e projekteve të mëdha për ndriçim profesional industrial. Të lehta në montim, me dizajn estetik.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha