LT48-09132

LT48-09132

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036610777
Disponueshmëria:Në Stok
  • 12.00€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Shtëpiza (mbajtëse) e ndriçuesve për tavane të larta
Për ndriçuesit me kapacitet 100W (modeli I serisë LT49)
Materiali: Alumin dhe xham
Ngjyra: e hirtë
Garancioni: 2 vite

Shkruaj koment

    1           5
Captcha