LT48-09632

LT48-09632

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036610784
Disponueshmëria:Në Stok
Montim Falas

Shiko të gjitha specifikatShpërndaje:
Shtëpiza (mbajtëse) e ndriçuesve për tavane të larta
Për ndriçuesit me kapacitet 200W (modeli I serisë LT49)
Materiali: Alumin dhe xham
Ngjyra: e hirtë
Garancioni: 2 vite

Shkruaj koment

    1           5
Captcha