LT49-09120

LT49-09120

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036610845
Disponueshmëria:Në Stok
Montim Falas

Shiko të gjitha specifikatShpërndaje:
Watt: 200W
Ngjyra: 3000K
Fuqia ndriçimit: 20000lm
Përmasat: 346mmx35mmx88mm
Volt: 185-265V
Shkalla mbrojtëse: 65 IP
Materiali: xham dhe alumin
Ngjyrë: bardhë
Garancion: 2 vite
Ndriçuesit rrugor LED LAMBARIO, rezistentë ndaj ujit, gjejnë përdorim të madh në ambiente të hapura me lagështi. Kryesisht përdoren në hapësira me tavane të larta si depo, fabrika, industri.. Duke pasur parasysh kualitetin e lartë, këta ndriçues janë bërë pjesë e pandashme e projekteve të mëdha për ndriçim profesional industrial. Të lehta në montim, me dizajn estetik.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha