LT62-03032

LT62-03032

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036659738
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • Zbritje 46%

    5.90€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 11.00€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 30W
Ngjyra: 6400K
Fuçia ndriçimit: 2400lm
Përmasat: 148mmx190mm
Volt: 220-240V
Shkalla mbrojtëse: 65 IP
Materiali: xham dhe alumin
Ngjyrë: e hirtë
Garancion: 2 vite
Ndriçuesit LAMBARIO LED reflektor, rezistentë ndaj ujit, gjejnë përdorim të madhë në ambinete të hapura me lagështi. Kryesisht përdoren në mure ose tavane nëper parkingje, në oborre, salla sportive, fusha futbolli, në fabrika apo industri. Të lehta ne montim, me dizajn estetik.
Si produkt LED, kursejnë energji deri në 80% , rangohen në kategorinë e klasit të parë A.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha