LT64-09102

LT64-09102

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036610692
Disponueshmëria:Në Stok
Montim Falas

Shiko të gjitha specifikatShpërndaje:
Watt: 100W
Ngjyra: 3000K
Fuqia ndriçimit: 8000lm
Përmasat: 320.9mmx281.6mmx38mm
Volt: 185-265V
Shkalla mbrojtëse: 65 IP
Materiali: xham dhe alumin
Ngjyrë: e hirtë
Garancion: 2 vite
Ndriçuesit LAMBARIO LED reflektor, rezistentë ndaj ujit, gjejnë përdorim të madh në ambiente të hapura me lagështi. Kryesisht përdoren në mure ose tavane nëpër parkingje, në oborre, salla sportive, fusha futbolli, në fabrika apo industri. Të lehta ne montim, me dizajn estetik.
Si produkt LED, kursejnë energji deri në 80% , rangohen në kategorinë e klasit të parë A .

Shkruaj koment

    1           5
Captcha