LY02-03500

LY02-03500

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036694708
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • 17.00€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 350W
Amper: 30A
Volt: 220-240/12V
Materiali: Alumin
Ngjyra: e hirtë
Garancion: 2 vite
Tranformatorët shërbejne për lidhjen e shiritave LED në bazë te fuqis dhe kapacitetit për ndriçim të hapësirës suaj.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha