LY20-01120

LY20-01120

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036611453
Disponueshmëria:Në Stok
  • 12.00€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 216W
Amper: 15A
Volt: 24V
Modeli: Kontroller RGB CCT
Materiali: Alumin
Garancion: 2 vite
Amplifieret shërbejne për lidhjen e shiritave LED në bazë te fuqisë dhe kapacitetit për ndriçim të hapësirës suaj per bartjen e ngjyrave në shiritat LED RGB ne lidhjen e tyre njëri pas tjetrit dhe kontrollimin e ngjyrave të dritës sipas shijes suaj.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha