LY50-00130

LY50-00130

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036699949
Disponueshmëria:Në Stok
  • 13.50€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Shina 3 metërshe
Fazat: Dyfazor
Ngjyra: e bardhë
Materiali: Alumin dhe bakër
Modeli: jashtë murit
Garancioni: 5 vite
Shinat LAMBARIO janë risi në treg, kompletohen me ndriçuesit për shina, duke ua lehtësuar dhe thjeshtësuar montimin dhe ndriçimin e hapësirës që ju rrethon.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha