LY50-01

LY50-01

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036609009
Disponueshmëria:Në Stok
  • 1.50€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Konektor (lidhëse) e shinave
Fazat: Dyfazor
Ngjyrë: e zezë
Përmasat: 78x33x19mm
Materiali: Plastikë dhe bakër
Forma: e drejtë
Garancioni: 5 vite

Shkruaj koment

    1           5
Captcha