LY50-04

LY50-04

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036609030
Disponueshmëria:Në Stok
  • 2.50€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Konektor (lidhëse) e shinave
Fazat: Dyfazor
Ngjyrë: e bardhë
Përmasat: 105x70x17mm
Materiali: Plastikë dhe bakër
Forma: T
Garancioni: 5 vite

Shkruaj koment

    1           5
Captcha