LY50-05

LY50-05

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036609047
Disponueshmëria:Në Stok
  • 3.00€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Konektor (lidhëse) e shinave
Fazat: Dyfazor
Ngjyrë: e zezë
Përmasat: 105x105x17mm
Materiali: Plastikë dhe bakër
Forma: X
Garancioni: 5 vite

Shkruaj koment

    1           5
Captcha