LY50-06

LY50-06

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036609054
Disponueshmëria:Në Stok
  • 3.00€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Konektor (lidhëse) e shinave
Fazat: Dyfazor
Ngjyrë: e bardhë
Përmasat: 105x105x17mm
Materiali: Platikë dhe bakër
Forma: X
Garancioni: 5 vite

Shkruaj koment

    1           5
Captcha