LY50-07

LY50-07

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036609061
Disponueshmëria:Në Stok
  • 1.00€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Module me shina
Fazat: Dyfazor
Ngjyrë: e zezë
Përmasat: 70x88x20mm
Materiali: Plastikë dhe bakër
Forma: ovale
Garancioni: 5 vite
Modeli: jashtë murit

Shkruaj koment

    1           5
Captcha