LY50-10

LY50-10

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036609092
Disponueshmëria:Në Stok
  • 2.50€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Module me shina
Fazat: Dyfazor
Ngjyrë: e bardhë
Përmasat: 170x100mm
Materiali: Plastikë dhe bakër
Forma: rrethore
Garancioni: 5 vite
Modeli: mbrenda murit

Shkruaj koment

    1           5
Captcha