LY51-00111

LY51-00111

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036699956
Disponueshmëria:Në Stok
  • 8.50€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Shina 1 metërshe
Fazat: Dyfazor
Ngjyra: e zezë
Materiali: Alumin dhe bakër
Modeli: mbrenda murit
Garancioni: 5 vite
Shinat LAMBARIO janë risi në treg, kompletohen me ndriçuesit për shina, duke ua lehtësuar dhe thjeshtësuar montimin dhe ndriçimin e hapësirës që ju rrethon.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha