Led Ndriques Shirit me Adapter dhe Digitron Set 3Meter RGB

Led Ndriques Shirit me Adapter dhe Digitron Set 3Meter RGB

Brendi:Lambario
Barkodi:8711292115311
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 50%

    3.50€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 7.00€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Shirit Led I kompletuar me Komande dhe Adaptor 3 Metershe E qendrueshme ndaj Ujit IP54 Shumengjyreshe RGB

Shkruaj koment

    1           5
Captcha