UVC Led Portable Sterilization Lamp - ML01-02

UVC Led Portable Sterilization Lamp - ML01-02

Brendi:Lampmed
Barkodi:8605036611507
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 23%

    68.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 88.00€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:

USER MANUAL     


Kjo nuk është llambë për ndriçim!!!

Mbani butonin shtypur 2 sekonda dhe pastaj do t aktivizohet drita UVC

* Patjetër lexojeni udhëuesin para përdorimit

* Gjatë kohës kur është llamba UVC duke punuar, mos e drejtoni driten ultravjollcë në e njerëz ose kafshë .Ekspozimi ndaj rrezeve  UVC mund të rezultojë me dëme serioze, përfshirë irritime të syve dhe lëkurës . LAMPMED ju mundëson dezinfektim dhe sterilizim të hapësirës tuaj për vetëm 15 minuta! Përmes rrezeve UVC, llampa asgjëson viruset, bakteret si dhe mikroorganizmat tjerë të dëmshëm. Ndizeni LAMPMED dhe rrini të qetë!

Shkruaj koment

    1           5
Captcha