Elteco
Shporta

Me LED

Brendi: Lambario
Watt: 72W Ngjyra dritës: 3000K/4200K/6500K Fuçia ndriçimit: 3600lm Volt: 220-240V/12V Ngjyrë: kristal i tejdukshëm dhe e artë (gold) Përmasat: 78mmx500mm Kontroller: Po Dimmable : Po Materiali: xham (kristale) dhe alumin Garancioni: 2 vite LAMBARIO sjellë trendet e fundit dhe risitë e t..
Brendi: Lambario
Watt: 4x14w 2x16 2x22W Ngjyra dritës: 3000K/4200K/6000K Fuçia ndriçimit: 13200lm Volt: 220-240V/12V Ngjyrë: kristal i tejdukshëm dhe e krom (e hirtë) Përmasat: 200mmx800mm Kontroller: Po Dimmable : Jo Materiali: xham (kristale) dhe alumin Garancioni: 2 vite LAMBARIO sjellë trendet e fun..
Prej 1 deri 2 nga 2 (1 faqe)