Elteco
Shporta

Muri me bateri karikuese

Brendi: Lambario
Watt: 12W Ngjyra: 6400K Fuqia ndriçimit: 840lm Modeli: jashtë murit Përmasat: 360x65x35mm Volt: 220-240V Bateria: 3.7V 2.0AH Litium Materiali: PC Kohëzgjatja: 8 orë Garancion: 2 vite Ndricuesit Emergjent LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe bëjnë pjesë në kategorinë..
Prej 1 deri 1 nga 1 (1 faqe)