Elteco
Shporta

Emergjent/karikuese

Brendi: Lambario
Watt: 5W Ngjyra: 6400K Fuqia ndriçimit: 350lm Fyti: E27 Modeli: A60 Përmasat: 125mmx68mm Volt: 220-240V Bateria: 3.7V 1.2ah Litium Kohëzgjatja: 5 orë Garancion: 2 vite Poçat LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe bëjnë pjesë në kategorinë A, të cilat kursejnë mbi 80% të ..
Prej 1 deri 1 nga 1 (1 faqe)