Elteco
Shporta

G4-Led

Brendi: Lambario
Watt: 2W Ngjyra: 6400K Fuçia ndriçimit: 150lm Fyti: G4 Modeli: G4 Përmasat: 37mmx12mm Volt: 12V Garancion: 2 vite Poçat LED G4 nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe bëjnë pjesë në kategorinë A, të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike krahasuar me poçat e thjeshtë e të ..
Prej 1 deri 1 nga 1 (1 faqe)