Elteco
Shporta

Pllafoniere

Brendi: Lambario
Watt: 2x36W Ngjyra dritës: 3000K/4000K/6000K Fuçia ndriçimit: 5760lm Volt: 220-240V/12V Ngjyrë: e bardhë Përmasat: 500mmx85mm Kontroller: Po Dimmable : Jo Materiali: Akril dhe alumin Garancioni: 2 vite LAMBARIO sjellë trendet e fundit dhe risitë e tregut gjithmonë në hap me kohën. Pllafon..
Prej 13 deri 13 nga 13 (2 faqe)