Elteco
Shporta

Solar

LT33-05022 LT33-05022
7-15 ditë
Brendi: Lambario
Watt: 150W Ngjyra: 4000K Fuqia ndriçimit: 22500lm Përmasat: 755mmx288mmx137mm/ø42-60 Volt: 85-265V Shkalla mbrojtëse: 65 IP Materiali: Alumin dhe xham Ngjyrë: e hirtë Garancion: 5 vite Ndriçuesit rrugor LED LAMBARIO, rezistentë ndaj ujit, gjejnë përdorim të madh në ambiente të hapura m..
Prej 1 deri 1 nga 1 (1 faqe)