Elteco
Shporta

Panele LED

CT-9255 CT-9255
7-15 ditë
Panel me senzor Ngjyrë: e bardhë Fuqia: Max 2x25W Tensioni: 220-240v Frekuenca : 50 hz Llampa : 2 x E27 Klasa e mbrotjes : IP20 Panelet konsumojnë më pak energji në krahasim me ndriçuesit e tjerë klasikë dhe kanë një jetë më të gjatë me efikasitet të lartë të dritës. Ato nuk përmbajnë gaz dhe..
Brendi: Lambario
Watt: 40W Ngjyra: 4200K Fuqia ndriçimit: 3200lm Modeli: katror Përmasat: 595mmx595mm Volt: 185-265V Shkalla mbrojtëse: 65 IP Garancion: 2 vite LAMBARIO prezanton produktet më inovative, kësaj radhe LED Panelet e mëdha me shkallë mbrojtëse IP 65, të cilët janë për përdorim ne ambient të j..
Prej 1 deri 2 nga 2 (1 faqe)