Elteco
Shporta

L76-30

L76-30
L76-30
L76-30
L76-30
L76-30
L76-30
L76-30

Detajet:

Watt: 72x2W
Ngjyra dritës: 3000K/4200K/6500K
Fuçia ndriçimit: 7200lm
Volt: 220-240V/12V
Ngjyrë: e hirtë, transparente
Përmasat: 1200mmx410mm
Kontroller: Jo
Dimmable : Jo
Materiali: inoks dhe xham
Garancioni: 2 vite
LAMBARIO me linjën Glamuroze të ndriçuesve sjellë edhe ndjenjë jo vetëm dritë. Jepi nuancat e perfeksionit ambientit tënd.
LAMBARIO LED radhiten në ndriçuesit më ekonomik në treg. Ndriço më shumë dhe shpenzo 80% energji elektrike më pak!