Elteco
Shporta

L77-17

L77-17
L77-17
L77-17
L77-17
L77-17
L77-17
L77-17

Detajet:

Watt: 64W
Ngjyra dritës: 3000K/4200K/6500K
Fuçia ndriçimit: 4160lm
Volt: 220-240V/12V
Ngjyrë: e hirtë, transparente
Përmasat: 1200mmx700mm
Kontroller: Po
Dimmable : Po
Materiali: inoks dhe xham
Garancioni: 2 vite
LAMBARIO me linjën Glamuroze të ndriçuesve sjellë edhe ndjenjë jo vetëm dritë. Jepi nuancat e perfeksionit ambientit tënd.
LAMBARIO LED radhiten në ndriçuesit më ekonomik në treg. Ndriço më shumë dhe shpenzo 80% energji elektrike më pak!