Elteco
Shporta

LA30-00591

LA30-00591
LA30-00591
LA30-00591
LA30-00591
LA30-00591
LA30-00591
LA30-00591

Detajet:

Watt: 6W
Ngjyra: 4200K
Dimmable
Fuqia ndriçimit: 480lm
Fyti: GU10
Modeli: MR16
Përmasat: 49mmx54mm
Volt: 165-265V
Garancion: 2 vite
Poçat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbrendshme. Vendosen në mbajtës spotesh dekorative ose llambadarë të ndryshëm me fyt GU10 (MR16), duke zbukuruar ambientin e shtëpisë, restaurantit, kafenesë apo dhe dhomës suaj të fjetjes… Me LAMBARIO , dritë kudo!