Elteco
Shporta

LB46-00420

LB46-00420
LB46-00420
LB46-00420
LB46-00420
LB46-00420
LB46-00420
LB46-00420

Detajet:

Watt: 4W
Ngjyra: 2700K
Fuçia ndriçimit: 490lm
Fyti: E27
Modeli: ST64
Përmasat: 146mmx64mm
Volt: 220-240v
Garancion: 2 vite
Poçat LED Filament nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe bëjnë pjesë në kategorinë A, të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike krahasuar me poçat e thjeshtë e të zakonshëm. Si produkt primar themelor, poçat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbrendshme për ndriçim në çdo ambient. Sidomos ne abazhur dekorativ, duke zbukuruar ambientin e shtëpisë, restaurantit, kafenesë apo dhe dhomës suaj të fjetjes…