Elteco
Shporta

LA11-00720

LA11-00720
LA11-00720
LA11-00720
LA11-00720
LA11-00720
LA11-00720
LA11-00720

Detajet:

Watt: 7w
Ngjyra: 3000K
Fuçia ndriçimit: 550lm
Fyti: E27
Modeli: G45
Përmasat: 75mmx45mm
Volt: 220-240v
Garancion: 2 vite
Poçat LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe bëjnë pjesë në kategorinë A, të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike krahasuar me poçat e thjeshtë e të zakonshëm. Si produkt primar themelor, poçat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbrendshme për ndriçim në çdo ambient.