Elteco
Shporta

LA29-00391

LA29-00391
LA29-00391
LA29-00391
LA29-00391
LA29-00391
LA29-00391
LA29-00391

Detajet:

Watt: 3W
Ngjyra: 4200K
Fuçia ndriçimit: 240lm
Fyti: G9
Modeli: G9
Përmasat: 48mmx16mm
Volt: 220-240V
Garancion: 2 vite
Poçat LED G9 nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe bëjnë pjesë në kategorinë A, të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike krahasuar me poçat e thjeshtë e të zakonshëm. Si produkt primar themelor, poçat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbrendshme për ndriçim në çdo ambient. Sidomos ne abazhur dekorativ, duke zbukuruar ambientin e shtëpisë, restaurantit, kafenesë apo dhe dhomës suaj të fjetjes…