Elteco
Shporta

LC02-01

LC02-01
LC02-01
LC02-01
LC02-01
LC02-01
LC02-01
LC02-01

Detajet:

Watt: 8W
Ngjyra: 6400K
Fuqia ndriçimit: 560lm
Përmasat: 217.5x61.5mm
Volt: 220-240V
Bateria: 3.7V 1200Mah Litium
Dimmable: Po
Materiali: PC
Kohëzgjatja: 10 orë
Rimbushes: USB
Garancion: 2 vite
Ndricuesit Emergjent LED nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe bëjnë pjesë në kategorinë A, të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike krahasuar me poçat e thjeshtë e të zakonshëm. Gjejnë përdorim në ambiente të mbrendshme.