L08-15

L08-15

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036628109
Disponueshmëria:Në Stok
  • Zbritje 50%

    59.00€

    * Përfshirë TVSH-në
  • 118.00€

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Fyti: E14
Watt: 2x40Wmax
Volt: 220-240V
Përmasat: 350x270mm
Materiali: xhama kristali dhe alumin
Ngjyrat: e artë, transparente
Garancioni: 5 vite

Shkruaj koment

    1           5
Captcha