L94-15

L94-15

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036632915
Disponueshmëria:Në Stok
  • 3.20€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Kompleto ndriçuesin, shto edhe poçin këtu


Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Mbajtëse poçi
Fyti: E27 me kabllo
Përmasat: 1mx30mm
Ngjyrë: bronz
Materiali: alumin
Garancion: 2 vite
Mbajtëset dekorative për poçe shërbejne për dekorim dhe ndriçim duke i dhënë një pamje mjaftë antike të stileve vintage dhe retro ambientit. Kombinohen bukur me poça filament LED. Pëdoren ne çdo ambient të mbrendshëm për dekorimin e hapësirave tuaja.
!!! Vini re ndriçuesi nuk posedon poçin, ju duhet të shtoni edhe poçin.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha