L110-03

L110-03

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036636876
Disponueshmëria:Në Stok
  • 650.00€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 25x10W
Ngjyra dritës: 3000K
Fuçia ndriçimit: 2750lm
Volt: 220-240V/12V
Përmasat: 2600mmx770mm
Kontroller: Jo
Dimmable : Jo
Materiali: inoks dhe akril
Ngjyrë: metalike
Garancioni: 2 vite
LAMBARIO me linjën Glamuroze të ndriçuesve sjellë edhe ndjenjë jo vetëm dritë. Jepi nuancat e perfeksionit ambientit tënd.
LAMBARIO LED radhiten në ndriçuesit më ekonomik në treg. Ndriço më shumë dhe shpenzo 80% energji elektrike më pak!

Shkruaj koment

    1           5
Captcha