LN10-00730

LN10-00730

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036694531
Disponueshmëria:Në Stok
  • 4.50€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 8W
Ngjyra: 6400K
Fuçia ndriçimit: 720lm
Modeli: LED Line
Përmasat: 572mmx23mm
Volt: 220-240V
Garancion: 2 vite
Ndricuesit linear LED janëndriçues, tëcilëtgjejnëpërdorimtëmadhënëambinetetëmbrendshme. Si produkt LED, kursejnëenergjiderinë 80% , rangohennëkategorinë e klasittëparë A. Zakonishtpërdorennë koridore dhe zyre apo ordinanca, dyqane dhe shtëpi,

Shkruaj koment

    1           5
Captcha