LN17-06410

LN17-06410

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036694609
Disponueshmëria:Në Stok
  • 27.00€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 64W
Ngjyra: 4200K
Fuçia ndriçimit: 5120lm
Modeli: LED Line
Përmasat: 1200mmx114mm
Volt: 220-240V
Me anësore alumini
Garancion: 2 vite
Ndricuesit linear LED janëndriçues, të cilët gjejnë përdorim të madhë në ambinete të mbrendshme. Si produkt LED, kursejnë energji derinë 80% , rangohen në kategorinë e klasit tëparë A. Zakonisht përdoren në koridore, dyqane dhe e hipermarkete.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha