LN20-00600

LN20-00600

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036695583
Disponueshmëria:Në Stok
  • 8.60€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 20W
Ngjyra: 3000K
Fuçia ndriçimit: 2400lm
Modeli: ProLine
Përmasat: 600mmx50mm
Volt: 220-240V
Garancion: 2 vite
Ndriçuesit linearë LED janë ndriçues, të cilët gjejnë përdorim të madhë në ambinete të mbrendshme. Si produkt LED, kursejnë energji deri në 80% , rangohen në kategorinë e klasit të parë A. E veçanta e këtyre ndriçuesve është se mund të bashkohen dhe të lidhen njëri pas tjetrit në gjithë hapësirën të cilën dëshironi ta ndriçoni. Jo rastësisht quhen dhe proline. Linjë profesionale.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha