L111-09

L111-09

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036636623
Disponueshmëria:Në Stok
  • 195.00€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 16x3W
Ngjyra dritës: 4000K
Fuçia ndriçimit: 528lm
Volt: 220-240V/12V
Ngjyrë: e zezë, e kaftë, e hirtë, e artë
Përmasat: 330mmx550mm
Kontroller: Jo
Dimmable : Jo
Materiali: alumin dhe akril
Garancioni: 2 vite
LAMBARIO sjellë trendet e fundit dhe risitë e tregut gjithmonë në hap me kohën. Ndriçoje ambientin me stil modern.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha