L125-09

L125-09

Brendi:Lambario
Barkodi:8605036638221
Disponueshmëria:Në Stok
Youtube Shiko videon
  • 150.00€

    * Përfshirë TVSH-në

Shiko të gjitha specifikat

Metodat e pagesës:


Shpërndaje:
Watt: 8 3W
Ngjyra dritës: 6500K
Fuçia ndriçimit: 880lm
Volt: 220-240V/12V
Përmasat: 400mmx420mm
Kontroller: Jo
Dimmable : Jo
Materiali: alumin dhe dru
Ngjyrë: e zezë dhe bezhë
Garancioni: 2 vite
LAMBARIO me linjën Moderne të ndriçuesve sjellë edhe ndjenjë jo vetëm dritë. Ndriço me thjeshtësi dhomën e gjumit apo dhomat e motelit.
LAMBARIO LED radhiten në ndriçuesit më ekonomik në treg. Ndriço më shumë dhe shpenzo 80% energji elektrike më pak!

Shkruaj koment

    1           5
Captcha